Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Takiego poloneza jeszcze nie widzieliście. Studniówka w Pszczelej Woli (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 14:57 Powrót do artykułu
tak tak tak teraz wiekszość napisze że to słabe i dno a za rok będą się tak sami bawić mogę się założyć. dla mnie fajny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla większości żenada, ale jakbyście wy poszli na taką studniówkę to zmienilibyście zdanie od razu. Był polonez oficjalny na rozpoczęcie studniówki, a po kilku godzinach jeszcze jedna wersja, bardziej nowoczesna. Nie wasza studniówka to po co się czepiacie ludzie, jak chcieli tak mieli i koniec tematu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe idzie! Ktoś musi być pierwszy. Oni już są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był oficjalny polonez na rozpoczęcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to bylo juz w trakcie studniowki juz po oficjalnym polonezie to nie ma w tym nic dziwnego. Trzeba bylo to dopisac bo ludzie mysla ze to byl oficjalny jedyny polonez na tej studniowce. Tak młodzież chciala to tak zrobili. Wiekszosc z nich pewnie bawi sie przy takiej muzyce na dyskotekach to czemu studniowka ma byc na pokaz ze wszyscy sa tacy ą i ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł tego "artykułu" powinien brzmieć: Uczniowie pewnej ze szkół profanują tradycyjny polski taniec! SZOK! [ZOBACZ WIDEO]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy co się komu podoba. Dla mnie polonez to polonez a nie disco. Ta wersja mnie nie zachwyciła ale to tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cipek Ale poleciałeś Hahah grubo hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teraz problem bo nie zostało to dopisane... Sam byłem na tej studniówce było na początku ą ę. Wiadomo powaga na początku musi byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech autor tego tekstu niech napisze z samego poczatku ze Nie był to pierwszy Taniec rozpoczynajacy ten bal tylko forma zabawy po godzinie 24 w nocy. A nie na koncu wzmiankę o tym. Tak teraz pismaki robia furorę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jak napisales na poczatku powaga itp a potem sie bawili bo wkoncu o to w tym calym balu chodzi. A jak zwykle dziennikarze czegos nie dopisza i jest ból d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stety taką mają pracę. A niektórzy ludzi nie doczytaja do końca tylko odrazu krytykują ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej zabawa i nie polonez na rozpoczęcie zresztą wystarczy sie wsluchac w slowa na poczatku i wszystko wyjasnione. To nie stypa. Tepi ludzie ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy dj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale porażkę odstawił dj..... zero pojęcia o Studniówce, muzyka jak w remizie na dyskotece co za wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studniowka to dla was stypa jakas? Idzie sie po to zeby sie bawic. Jacy wy wszyscy jestescie dziwni... Na studniowce bylo zajebiscie i mozecie tylko pozazdroscic.:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST OFICJALNY POLONEZ! TYLKO ZABAWA PO 24... MEDIA JAK ZWYKLE CHCĄ ZROBIC SZUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKICH MŁODYCH WIĘCEJ - MAJĄ ŚWIADOMOŚĆ ŻE TO JEST ICH ZABAWA I ICH STUDNIÓWKA,A NIE JAKAŚ SZTYWNA I DRĘTWA ,STEROWANA ''POLONEZÓWKA''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeem. Nie skomentuję. Nic w tym oryginalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...